Polski English Русский

TERMINUS . GROUP

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości.

Nasza działalność nie ogranicza się do odpraw celnych. Posiadamy własny dział logistyki i spedycji, magazyny a także rozbudowaną sieć partnerów na wschodzie, co pozwala na kompleksową obsługę klienta w zakresie transportu i dokumentacji celnej w wywozie w wwozie towarów z Unii Europejskiej na teren Unii Celnej i z powrotem.

Agencja Celna

TERMINUS oferuje swoim Klientom fachową oraz sprawną obsługę w naszych agencjach celnych zlokalizowanych w Białymstoku, Kuźnicy, Bobrownikach, Białej Podlaskiej, Grójcu i Sławatyczach.

Gwarancje

Transport towarów na teren Unii Celnej bez karnetu TIR i bez konwoju. Szybko i tanio. Najtaniej na rynku. Sprawdź nasze możliwości i oszczędzaj czas i pieniądze. Zaufaj prekursorowi tych usług i podpisz umowę jeszcze dziś.

Logistyka

Nasz operator logistyczny bazuje na trzech modułach swojej działalności takich jak: Logistyka projektowa, logistyka transportowa oraz spedycja. Nasza działalność nie ma granic co do państw, czy też sposobu wykonania transportu.

Magazyn

Naszym klientom umożliwiamy skorzystanie z magazynu czasowego składowania oraz magazynu towarowego. Otworzyliśmy magazyn celny i akcyzowy, dzięki czemu jesteśmy jedyną firmą logistyczną w woj. podlaskim posiadającą taki potencjał.