Przekraczaj granice tylko z nami!

Agencja celna

TERMINUS GROUP

Agencja Celna, która stawia na jakość.

Partner z 18-Letnim Doświadczeniem. Sprawdzony i Skuteczny

Terminus to nie tylko agencja celna. Posiadamy własny dział spedycji, magazyny a także rozbudowaną sieć partnerów, co pozwala na kompleksową obsługę klienta w zakresie transportu i dokumentacji celnej w całym spektrum procedur.

AGENCJA CELNA

TERMINUS oferuje swoim Klientom fachową oraz sprawną obsługę w naszych agencjach celnych zlokalizowanych w Białymstoku, Kuźnicy, Bobrownikach, Białej Podlaskiej i Sławatyczach.

GWARANCJE

Transport towarów na teren Unii Celnej bez karnetu TIR i bez konwoju. Szybko i tanio.Najtaniej na rynku. Sprawdź nasze możliwości i oszczędzaj czas i pieniądze. Zaufaj prekursorowi tych usług i podpisz umowę jeszcze dziś.

LOGISTYKA

Nasz operator logistyczny bazuje na trzech modułach swojej działalności takich jak: Logistyka projektowa, logistyka transportowa oraz spedycja. Nasza działalność nie ma granic co do państw, czy też sposobu wykonania transportu.

MAGAZYN

Naszym klientom umożliwiamy skorzystanie z magazynu czasowego składowania oraz magazynu towarowego.

Od 2002 roku nieustannie naszym Klientom proponujemy fachowe doradztwo, przedstawicielstwo celne i podatkowe a w razie potrzeby reprezentujemy ich w postępowaniach odwoławczych.

Agencja Celna “Terminus” Sp. J. jest firmą logistyczną oferującą usługi w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych, ponadgabarytowych, ADR, drobnicowych. Zajmujemy się odprawami celnymi, składowaniem, organizowaniem przeładunków.

Posiadamy certyfikat AEO, świadczący o najwyższej jakości naszych usług oraz bezpieczeństwie Państwa danych

Terminus support

Nie chodzi tylko o to, żeby sprzedać czy wykonać usługę. Zapewniamy całodobowe wsparcie na każdym etapie transportu Państwa towarów

speed

Dzięki sieci oddziałów w Polsce i licznym partnerom na wschodzie jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastową obsługę i zredukować czas oczekiwania na granicy do minimum

NASI ZAUFANI PARTNERZY