logistyka

Logistyka

Nasz operator logistyczny bazuje na trzech modułach swojej działalności: logistyka projektowa, logistyka transportowa, spedycja.

Jako operator logistyczny wciąż rozbudowujemy naszą ofertę, co pozwala nam wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów. Duża dynamika rozwoju to profesjonalna logistyka na najwyższym poziomie. W chwili obecnej oferujemy kompleksową obsługę w przemieszczaniu ładunków w skład której wchodzą:

  • usługa transportowa,
  • usługa celna,
  • usługa magazynowa.

Naszym klientom oferujemy również wsparcie w postaci obsługi informatycznej dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dzięki bogatemu doświadczeniu w każdej z działalności możemy zaoferować rozwiązania oparte na naszej wiedzy i doświadczaniu. Rozwijamy się wprost proporcjonalnie do potrzeb naszych klientów, a wielokrotnie wychodząc im naprzeciw z gotowymi rozwiązaniami i dzięki temu pozyskujemy coraz szersze ich grono. Każda potrzeba klienta jest dla nas wyzwaniem które z przyjemnością realizujemy.

Skontaktujcie się z nami. Z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Nasza działalność nie ma granic co do państw czy też sposobu wykonania transportu. Na życzenie naszych klientów dokonujemy transporty dedykowane jak i oferujemy ich konfekcjonowanie. Dzięki naszemu doświadczeniu i naszemu potencjałowi oferujemy dogodne rozwiązania, m.in. możliwość składania i śledzenia zleceń online poprzez dedykowany portal internetowy. Dzięki nim nasi klienci oszczędzają czas jak i pieniądze.

Przewozy ładunków samochodami dostosowanymi wymiarami do przewożonego towaru, pod kątem gabarytów jak i specjalnych wymogów. W zależności od typu towaru posiadamy możliwości przewozu izotermamichłodniami lub samochodami wyposażonymi w windę HDS (dźwig). Zapraszamy do współpracy w dziedzinie przemieszczenia ładunków między wschodnią i zachodnią częścią Europy. Zapraszamy eksporterów i importerów, proponując kompleks usług logistycznych. Znajdując się bezpośrednio na granicy Unii Europejskiej, mamy możliwość składować ładunki na naszych magazynach i przemieszczać je po całej Europie bez względu na ich gabaryt jak i wymogi rynku.

Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdki, żeby go ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 4

Brak głosów - bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.