Ubezpieczenie graniczne „zielona karta” dla pojazdów zagranicznych

Terminus oferuje unikalną usługę ubezpieczenia znanej jako „zielona karta”. Ubezpieczenie to jest dedykowane właścicielom pojazdów mechanicznych zarejestrowanych za granicą, w krajach takich jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Kazachstan i inne kraje. Należy jednak pamiętać, że pojazdy zarejestrowane w państwach, których biura narodowe są sygnatariuszami Porozumienia Wielostronnego, nie są objęte tym ubezpieczeniem.

Okres ubezpieczenia musi wynosić co najmniej 30 dni. Istnieje również możliwość uzyskania ubezpieczenia na dłuższy okres, na przykład 90 lub 120 dni, ponieważ Terminus elastycznie dostosowuje się do potrzeb swoich klientów.

Cennik

Na pojazd osobowy – składka 30 dni – 163 pln,
Na samochód ciężarowy do 3,5 t – składka 30 dni – 399 pln,
Ciągniki rolnicze – składka 30 dni– 52 pln,
Naczepy i przyczepy powyżej 1t – składka   30 dni – 206 pln,
Przyczepy do 1t – składka 30 dni – 62 pln,
Pojazdy ciężarowe powyżej 3,5t oraz ciągniki siodłowe – składka 30 dni – 2577 pln.

Warto zauważyć, że dla dłuższych okresów ubezpieczenia cena jest obliczana jako wielokrotność składki za 30 dni. Na przykład, ubezpieczenie samochodu osobowego na 60 dni kosztowałoby 326 PLN, czyli dwa razy więcej niż składka za 30 dni.

Terminus dąży do zapewnienia kompleksowego ubezpieczenia i poczucia bezpieczeństwa właścicielom zagranicznych pojazdów. Oferując ubezpieczenie „zieloną kartę”, gwarantujemy, że pojazdy są odpowiednio chronione podczas podróży za granicą. Bez względu na krótką wycieczkę czy dłuższy pobyt, Terminus oferuje elastyczne opcje ubezpieczenia, które spełniają indywidualne potrzeby klientów.

Zielona
karta?

— zadzwoń
lub napisz

Nasze oddziały graniczne zajmują się sprzedażą ubezpieczeń całą dobę

Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdki, żeby go ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Brak głosów - bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.