Są granice, które należy przekraczać tylko z nami!

Odprawy celne

we wszystkich procedurach


Agencja Celna Terminus to nie tylko odprawy celne. Zajmujemy się również pośrednictwem w obrocie wspólnotowym. Poniżej możecie się Państwo zapoznać z większością naszych usług. Jeżeli pojawią się jakieś pytania

Logo ZMPDDnia 06/04/2017 jako pierwsza w kraju agencja celna podpisaliśmy ze Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (ZMPD) porozumienie dotyczące współpracy w zakresie promowania aplikacji TIR-EPD służącej do wysyłania wyprzedzających elektronicznych zgłoszeń karnetów TIR do organów celnych EU.

Dla ZMPD, jako stowarzyszenia zrzeszającego przewoźników drogowych jest to realizacja jego statutowych celów w zakresie reprezentowania interesów i ochrony przewoźników drogowych (informowanie o obowiązujących przepisach, zwyczajach, stosowanej praktyce działania i sytuacji w transporcie międzynarodowym), dla nas z kolei wydarzenie to stanowi kolejne potwierdzenie jakości i solidności proponowanych przez nas usług i rozwiązań, oraz rozszerzenie możliwości w zakresie skutecznej, nowoczesnej i zgodnej z europejskimi standardami obsługi klientów.

W imieniu ZMPD porozumienie zostało podpisane przez Prezesa Zarządu Jana Buczka, ze strony TERMINUS przez współwłaściciela Ewelinę Grygatowicz-Szumowską.

Zwracajcie uwagę na specjalne oznaczenie miejsc, w których można dokonać zgłoszeń TIR-EPD w oparciu o obowiązujące wytyczne ZMPD oraz gwarantowaną przez TERMINUS jakość i skuteczność.

Rekomendacja ZMPD