wyjazd wakacyjny

Idealnego urlopu wszystkim czytelnikom życzymy :) 

Po każdej pracy konieczny jest wypoczynek a ponieważ zbliża się okres wakacyjny to kiedy jak nie teraz skutecznie „naładować baterie”?

Podobno Marlon Brando uwielbiał lody waniliowe, które jadł bez żadnych ograniczeń – na śniadanie, obiad i kolację. Pod koniec życia zamieszkał na własnej wyspie, tam zaczął tyć i z ikony męskiej urody zmienił się w kalekę. Podobnie jest z pracą – jeśli wciąż robimy to samo, zaczynamy chorować. Nie możemy więc wyłącznie pracy poświęcać całego naszego czasu bo odbierze nam to możliwość rozwoju w innych obszarach życia a ostatecznie ucierpi na tym i tak wydajność oraz innowacyjność zawodowa. Nieważne, czy będziemy w tym czasie budować modele samolotów, grillować, czytać książki, żeglować, zajmować się ogródkiem, zbierać grzyby, wspinać się na skałki czy oddawać się wyrafinowanym rozrywkom intelektualnym, ważne żebyśmy znaleźli swój własny sposób na „ładowanie baterii” i wrócili do pracy pełni nowych pomysłów i spokojniejsi.

Nasz Tygodnik na czas wakacji również postanowił w ciszy i spokoju znaleźć nowe pomysły i inspiracje więc do zobaczenia we wrześniu. Każdy urlop kiedyś się skończy i trzeba będzie wrócić do codziennych obowiązków. Czas ten z pewnością zostanie zamknięty w zdjęciach, filmach i oczywiście wspomnieniach i oby było jak najwięcej tych nietypowych 😉

Odpoczywajmy mądrze.

Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdki, żeby go ocenić.

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Brak głosów - bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Podobne treści