Projekt - Rozbudowa centrum Logistycznego Terminus

Rozpoczęliśmy przebudowę placu pod parking

Pierwsza łopata została wbita w grunt na ul. Sejneńskiej w Białymstoku. Tym samym rozpoczęły się prace związane z utwardzeniem placu pod utworzenie parkingu dla samochodów ciężarowych.

Zdarta została stara nawierzchnia, wytyczone zostały odpowiednie granice działki i w momencie pisania tego artykułu ekipa budowlana kładzie kostkę brukową zgodnie z jednym z zadań w projekcie pt. “Rozbudowa centrum logistycznego Terminus.”

Dodatkowo, kadra zarządzająca spotkała się we wtorek, 16 kwietnia 2019 z przedstawicielkami firmy Crido na krótkim szkoleniu dotyczącym rozliczania i prowadzenia takiego przedsięwzięcia, jakim jest projekt dofinansowany ze środków unijnych. W ciągu tych kilku intensywnych godzin szkolenia udało się nam rozwiać wszelkie wątpliwości związane z realizacją projektu, za co bardzo dziękujemy Paniom –  Magdalenie Wolińskiej oraz Dominice Tomasik-Szulc z Crido.

Przymierzamy się powoli do wyłonienia kolejnych podwykonawców, którzy “uzbroją” nasz powstający parking w niezbędne elementy.

Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdki, żeby go ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów - bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Podobne treści