terminus na targach bamap

Targi Bamap w Mińsku

Nasz wyjątkowy zespół targowy w osobach Ewelina, Elżbieta, Edyta, Ariel i Marcin przy kawowym wsparciu przyjaciół z Mobilnego Baristy brał udział w targach transportowych Bamap 2019 w Mińsku w dniach 30-31.05.2019.

Przepiękny i słoneczny Mińsk gościł około 60 wystawców w Bibliotece Narodowej. Terminus ugościł odwiedzających świeżą kawą, która oczywiście pomagała w nawiązywaniu rozmów biznesowych. A tych było całkiem sporo. Za co dziękujemy wszystkim gościom naszego stanowiska.

Co do stanowiska, to mamy wrażenie, że prezentowało się naprawdę ciekawie. Każdego roku i z każdymi targami nabieramy coraz więcej doświadczenia, które owocuje coraz większą frekwencją w naszym punkcie i licznymi kontaktami oraz podpisanymi umowami.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wytrwałość całej ekipie.

Ewelina, właścicielka firmy, podzieliła się swoimi myślami po targach:

Kochani!
W swoim imieniu jak i firmy – chciałam Wam podziękować za zaangażowanie, włożony trud, ciężką pracę , za każdy uśmiech, –  za to, że byliście ze mną na tych targach (a może raczej to ja byłam z Wami).
Praca z Wami to prawdziwa przyjemność.
p.s. Korzystając z okazji dziękuję również naszym kolegom  z firmy „Mobilny Barista” za profesjonalizm, pomysły, pomoc i dobre słowo. Pozdrawiam.

Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdki, żeby go ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów - bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Podobne treści