Nowe biuro Terminus w Dubaju

Z radością informujemy o przekroczeniu kolejnych granic, tym razem granic kontynentu.

Dnia 01.04.2019 Terminus otworzył oddział w Dubaju, skąd będzie obsługiwał azjatycki szlak swoich przewozów. Pozwoli to na jeszcze sprawniejszą obsługę wymagających klientów i poszerzy możliwości TERMINUSa.

Wybór nieprzypadkowo padł na Dubaj, który jest gospodarką o najszybszym tempie wzrostu na świecie. Pół wieku wystarczyło, by na pustyni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wyrosło miasto symbol nowoczesności. Kiedyś wioska rybacka, w której stoją dziś drapacze chmur a na sztucznych wyspach budowane są ekskluzywne apartamenty.

„Z dużą ciekawością i nadzieją obserwujemy jak europejskie firmy TSL wchodzą na ten trudny rynek”

mówi Zuchra Maksimowa – Dyrektor Terminus na Azję.
Tu nie chodzi jej tylko o sprawy gospodarcze, ale również o mentalność miejscowych przedsiębiorców, pochodzących dosłownie z całego świata.
Przez pierwsze tygodnie, na miejscu w Dubaju, interesów TERMINUSa będzie pilnował Grzegorz Przeździecki.
Na chwilę obecną głównym językiem komunikacji z oddziałem jest j. rosyjski i angielski. Jeszcze w tym tygodniu pojawi się oficjalne ogłoszenie o pracę – poszukujemy doświadczonych agentów celnych.

Już teraz czekamy na zgłoszenia.

Oto krótka relacja fotograficzna z tego wspaniałego wydarzenia.
Życzymy mu powodzenia i czekamy na powrót.

#fakenews

Podobno własne marzenia trzeba podsuwać swoim wrogom, żeby zginęli przy ich realizacji. Ale my wolimy jednak spełniać je sami. Być może ten żart (tak to był prima aprilis) za rok będzie już rzeczywistością, ale na razie pozostaje tradycyjną zabawą.
Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami i zachowali dystans:) szczególnie dziękujemy Zukhra Makhsimova, Regina Potapova, Katia Zenko- pracownikom naszego partnera z Dubaju Worldwide Promotions. W takim międzynarodowym gronie to była szczególna przyjemność!!

Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij gwiazdki, żeby go ocenić.

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Brak głosów - bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Podobne treści